У Гришківцях вшанували пам’ять загиблого в зоні АТО Сергія Сідлецького

Дата: 04.10.2019 13:51

жовтня 2019 року на Дмитрівському кладовищі відбувся мітинг-реквієм за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції бійцем Сергієм Сідлецьким, який
5 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання потрапив під обстріл, у результаті чого отримав смертельні поранення.

У скорботі схилили голови, вшанували світлу пам’ять Сергія представники міської, районної та селищної ради, бойові побратими, рідні, батьки, учні Дмитрівської загальноосвітньої школи. Слова вдячності і підтримки лунали батькам загиблого військовослужбовця від представників влади і громадськості міста, району, селища Гришківці.
Учасники мітингу  вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до могили Героя.