Залучення інвестицій – нові можливості для розвитку громад

Дата: 09.10.2019 16:58

Створення привабливого інвестиційного клімату в громаді та залучення інвесторів – один з найважливіших напрямів роботи, який допоможе об'єднаним територіальним громадам   розвиватися і бути фінансово спроможними.

Сьогодні, на базі Гришковецької гімназії відбулася зустріч  Гришковецького селищного голови Ірени Лісової, в.о. старост старостинських округів, працівників апарату  Гришковецької селищної ради та керівників приватних підприємств громади з  експертом, закріпленим  за Житомирською областю, що спеціалізується на бізнесі та управлінському консультуванні Вячеславом Долідом.

Зустріч проходила в  рамках нової ініціативи Програми U-LEAD з Європою щодо впровадження інвестицій в громаду.

Обговорювали напрацювання щодо інвестиційного паспорта,  інвестиційних пропозицій  Гришковецької громади, які допоможуть у налагодженні співпраці з представниками бізнесу та залученні інвестицій в громаду.