Виїзний прийом громадян у селі Половецьке

Дата: 22.10.2019 16:17

Відповідно до графіка особистого виїзного прийому громадян Гришковецьким селищним головою Іреною Лісовою, разом із в.о старости Половецького старостинського округу Василем Глищуком, 22 жовтня  проведено  виїзний прийом громадян в селі Половецьке.

Під час прийому громадяни піднімали ряд нагальних питань, а саме: врегулювання земельних відносин, ремонту доріг місцевого значення, вуличного освітлення тощо.

Крім того, в ході візиту відбулася робоча зустріч голови з депутатами селищної ради від Половецького старостинського округу Віктором Чернюком і Олександром Столяром під час якої,  обговорено важливі питання життєдіяльності громади.

Всі питання, які потребують вирішення, взято під особистий контроль селищного голови.