Зустріч з експертом щодо впровадження інвестицій

Дата: 24.10.2019 13:55

В  рамках нової ініціативи Програми U-LEAD  з Європою щодо впровадження інвестицій в громаду,  Гришковецький селищний голова Ірена Лісова, разом із  координатором, закріпленим  за Житомирською областю, що спеціалізується на бізнесі та управлінському консультуванні Вячеславом Долідом провели зустріч з експертом з питань адаптації національного законодавства відповідно до права ЄС Програми залучення фахівців Валерієм Коломійцем.

Обговорювали напрацювання щодо інвестиційного паспорта та  інвестиційних пропозицій  Гришковецької громади, які допоможуть у налагодженні співпраці з представниками бізнесу та залученні інвестицій в громаду.

Щиро сподіваємось, що залучення інвестицій  допоможе розвитку і  фінансовій спроможності громади.