ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ФЛЕШМОБ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ДОШКІЛЛІ.

Дата: 18.12.2019 08:06

Як допомогти дитині запам`ятовувати необхідну інформацію і вчасно пригадувати її? Як пробуджувати інтерес, спонукати МОВЛЕННЄВОЇ активності, дарувати відчуття успіху?
На ці запитання відповідає ейдетика, яка з успіхом впроваджується в РЕЙСЬКОМУ ЗДО «Червона Шапочка»
«ЕЙДЕТИКА – це не тільки розвиток уваги, уяви, пам`яті, різних видів мислення, а й спосіб подачі навчального матеріалу. Вона залучає всі аналізатори дитини: дозволяє не лише побачити, а й помацати, почути, скуштувати, понюхати; подає нове через добре знайомі дітям образи» - запевняє вихователь старшої групи Алла Петрівна Мусійчук.
Ейдети стверджують, що не буває поганої пам`яті, а ми просто часто не вміємо нею користуватися. А причина цього – недостатньо розвинене асоціативне мислення.