Відбулася позачергова сесія селищної ради

Дата: 21.03.2020 08:38

Фото без опису20 березня відбулася позачергова сесія селищної ради. На засіданні розглянуто одне питання про внесення змін до бюджету  селищної ради.  З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 із селищного бюджету виділено додаткове фінансування на закупівлю медичних виробів, засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих речовин, а також медичних препаратів для лікування хвороб, спричинених корона вірусною інфекцією  для КНП "Центральна районна лікарня" в розмірі 100 тис. грн., КНП "ЦПМСД" - в розмірі 95 тис.грн., а також КНП "Бердичівське стоматологічна поліклініка" - в розмірі 5 тис.грн.
Крім того, в резервному фонді на боротьбу з коронавірусом зарезервовано 120 тис.грн.

Шановні жителі громади, просимо не виходити без нагальної потреби з дому та обмежити перебування дітей на вулиці. Особливо  зосередитись  людям, що прибули з-за кордону. Будьмо взаємоввічливими та милосердними, не забуваймо про людей похилого віку, яким потрібна допомога, а особливо одиноким.
Бережімо себе, та тих, хто нас оточує!