Святкуємо Великдень вдома!

Дата: 21.04.2020 10:28

Святкуємо Великдень вдома!
Шановні  жителі громади! Багатовікові традиції мають велике значення, однак цього року,  заради безпеки, просимо утриматись від візиту до церкви і залишатися вдома.
Шановні священнослужителі, звертаємося до Вас з проханням недопускати скупчення людей в культових спорудах та навколо них!
Ми всі віримо, що врятує нас віра і молитва, але щоденна невтішна статистика змушує нас в цей період задуматись і суворо дотримуватись карантинних заходів, саме через велику любов до ближнього свого.
Закликаємо залишатись вдома та переглядати онлайн-трансляцію богослужінь.
Звертаємо вашу увагу, що з 13.00 год. 18 квітня до 6.00 год. 21 квітня в області запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи! (суворе дотримання дистанції, ретельніша дезинфекція, обмежене пересування та перебування в громадських місцях максимальне перебування вдома).