Ветерани громади

Дата: 08.05.2020 09:01

Дмитро Юхимович Коляда… Людина, яка уособлює в собі талант трудівника-професіонала, незламного воїна, громадянина з високими моральними принципами. І він це довів своїм життям як у мирний час, так і в бою.
Ветеран Другої світової війни, колишній головний ветеринарний лікар хмелерадгоспу «Рея» Дмитро Юхимович КОЛЯДА народився 26.10.1923 року у селі Дідківці на Чуднівщині. Воював, нагороджений численними орденами та медалями.
За багаторічний період роботи головним ветеринарним лікарем заслужив авторитет та повагу серед працівників радгоспу та мешканців сіл Рея, Гвіздава, Гальчин, навколишніх сіл. Завжди був скромним, наполегливим, гостро відчував людський біль і несправедливість. Дмитро Юхимович - голова ветеранської організації села Рея. Для сучасників він не тільки воїн легендарних часів, а й наставник, професіонал та взірець. Зі святом, дорогий ветеране!