ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 13.05.2020 11:17

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ!

Обмежувальні заходи, запроваджені на території України внаслідок поширення коронавірусної інфекції, суттєво впливають на фінансовий стан кожної родини. Однак в умовах складної ситуації недопустимо заощаджувати кошти на соціальному та пенсійному забезпеченні працівників. Аби забезпечити свою родину найнеобхіднішими засобами для існування, громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, при цьому втрачаючи можливість користування державними гарантіями, зокрема субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім»ям, втрачають страховий стаж. Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники добровільно позбавляють себе законного права на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – на оплату лікарняних листів, отримання страхових виплат тощо.

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звертається до роботодавців, які продовжують працювати у ці важкі часи у сфері торгівлі, мережі аптек, інтернет-магазинів, інших сферах діяльності, не забувати про відповідальність за долю своїх працівників та забезпечувати їм належний соціальний захист.