Конкурс на приз Голови громади

Дата: 01.06.2020 14:12

До Дня захисту дітей підведено підсумки і нагороджено активних і творчих вихованців закладів дошкільної освіти Гришковецької селищної ради, які ініціювали підтримку Всеукраїнського проєкту «МІШЕЧОК» та взяли участь у конкурсі «Мішечок» на приз Голови громади.
Мета конкурсу: стати частиною всесвітнього руху, відмовитись від поліетиленових пакетів під час походів у магазин.
Дошкільнята працювали над виробами - торбинками з натуральної сировини, що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок.
Кожна робота вирізнялася своєю неповторністю, колоритністю та високим рівнем виконавської майстерності.
Враховуючи кількість вподобань під кожним фото учасника, нагороди вручені переможцям:
I місце - Буйницький Малік, вихованець Старосолотвинського ЗДО «Червона калина»,
II місце – Хмельницька Олеся, вихованка Рейського ЗДО «Червона Шапочка»,
III місце – Сметана Вероніка, вихованка Рейського ЗДО «Червона Шапочка».
Отримали подарунки активні учасники:
 Андрушко Вікторія, Єрмоленко Тімур, Стецько Вероніка (Рейський ЗДО «Червона Шапочка»)
 Тітарчук Мілана, Захарчук Анна, Терещук Анна -Марія (Хмелівський ЗДО «Сонечко»)
 Пилипчук Дарина, Сироїд Олександр, Ільченко Анна, Ярошенко Іван, Коваля Андрій та Коваль Олександр (Старосолотвинський ЗДО «Червона калина»)
 Доманський Тимофій (Осиківський ЗДО «Дзвіночок»)
 Чернюк Єва (Гришковецький ЗДО «Сонечко»)