Привітання з нагоди Дня молоді

Дата: 27.06.2020 08:16

Шановна   молодь  громади!

Прийміть щирі вітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Cучасна молодь бере активну участь у розбудові нашої держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

З повагою

Гришковецький селищний голова                                      Ірена   ЛІСОВА