Оголошення про конкурс

Дата: 30.06.2020 10:55

Гришковецька селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування:

- адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Гришковецької селищної ради — три вакансії.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 07.11.2019 № 203-19 «Про внесення змін до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора»:

- стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

- успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації)

- спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Гришковецької селищної ради — чотири вакансії.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;

- без вимог до стажу роботи, персональним комп’ютером, знання законодавства України економічного спрямування.

_________________________________________________________________

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь в конкурсі ;

- заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,

присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

З метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на зайняття вакантних посад конкурсною комісією селищної ради проводиться іспит.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів для участі в конкурсі 27 липня 2020 року  до 17.00.

За Інформацією щодо подачі документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад звертатися за адресою: смт  Гришківці,  вул. Червоний промінь,  4,  тел. 6-33-33.