Оголошення про конкурс

Дата: 31.07.2020 15:51

Гришковецька селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування:

-  Головного спеціаліста сектору з питань економіки та розвитку інфраструктури апарату селищної ради.

Вимоги до кандидатівгромадянство України, освіта повна вища  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером, знання законодавства України економічного спрямування.

__________________________________________________________________

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь в конкурсі ;

- заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,

присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

З метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на зайняття вакантних посад конкурсною комісією селищної ради проводиться іспит.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів для участі в конкурсі 31 серпня  2020 року  до 17.00.

За Інформацією щодо подачі документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад звертатися за адресою: смт  Гришківці,  вул. Червоний промінь,  4,  тел. 6-33-33.