ОГОЛОШЕННЯ до уваги бджолярів громади

Дата: 06.08.2020 12:37

ГО «БДЖОЛОГРАДИ ЖИТОМИРЩИНИ»

Проспект Миру 1, к.291, м. Житомир, 10020,

код ЄДРПОУ 42329567

06 серпня 2020р. №06

Голові сільської (селищної) ради

Про сприяння в проведенні ярмарку

Завдячуючи природно-кліматичним умовам та працьовитим людям бджільництво є однією з найдавніших галузей сільського господарства області.

На сьогоднішній день по виробництву меду та бджолопродуктів Житомирська область займає перші місця в Україні.

В усіх категоріях господарств в області з року в рік стабільно виробляється до 8000 тон меду, забезпечуючи жителів нашого краю медопродукцією  більше  у 6 разів в порівнянні з іншими областями.

З метою популяризації вживання населенням медової продукції громадська обласна спілка пасічників «Бджологради Житомирщини» за сприянням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації проводить обласний ярмарок Меду 14 серпня цього року в місті Житомир по вул.Михайлівська.

Просимо довести зазначену інформацію до пасічників району.

Запис до участі в ярмарці за телефоном :

0679169978 – Івашина Юрій Васильович

0979103968 – Кухарчук Лариса Миколаївна

Голова організації                 (підпис існує)                           Юрій ІВАШИНА

М.Т 0679169978