Черговий тренінг для працівників ЦНАП від Проекту “U-LEAD з Європою”

Дата: 13.08.2020 12:12

Складовою успіху Центрів надання адміністративних послуг є належно підготовлений персонал.

Проектом “U-LEAD з Європою” розроблена тренінгова програма, яка включає 5 модулів і передбачає навчання для кожної з пілотних ОТГ.

У рамках Проекту 12 і 13 серпня у Гришковецькій громаді проходив тренінг за 4-м навчальним модулем.
              Упродовж двох днів тренер програми Олена  Шляпєнтох разом із спеціалістами ЦНАП селищної ради розглянули теми: «Про діловий етикет та взаємодія з відвідувачами ЦНАП», «Клієнтоорієнтованість, конфлікти та методи їх вирішення».

Завершальним етапом навчань буде комплексний 5-й модуль  і в його рамках для громади пройдуть тематичні тренінги за окремими групами надання адміністративних послуг, а саме: реєстрація актів цивільного стану; паспортні послуги; реєстрація місця проживання, нерухомості, бізнесу тощо.