Зі святом першого дзвоника!

Дата: 06.09.2020 11:46

Фото без опису

Шановні батьки, дорогі учні, шановні жителі громади, вітаю вас з довгоочікуваним святом - Святом першого дзвоника! Цього року воно особливе, адже освітній процес буде проходити в умовах обмежень, пов’язаних з епідемією. Проте разом ми підготували заклади освіти до початку занять. Школи громади ласкаво запрошують своїх учнів: чекають дитячого сміху, веселощів і , звичайно, великої шкільної роботи - старанного і відповідального навчання! Перший дзвіночок і перший урок відбувся в усіх наших закладах. Вітаймо педагогів з початком нового навчального року, поважаймо їх працю! А учням бажаю Божого благословіння і великої підтримки, бо саме їм творити майбутнє! Нехай фоторепортаж зі шкіл додасть вам впевненості, що навчальний рік буде успішним для наших 1032 учнів та 106 першокласників! Зі святом!