З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 05.12.2020 22:37

Шановні жителі Гришковецької територіальної громади, депутати, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста. Воно об’єднує лідерів територіальної громади – тих, кому люди довірили право представляти їх інтереси, вирішувати питання місцевого значення.

Хочу подякувати всім представникам місцевого самоврядування за нелегку, іноді навіть непомітну, але дуже важливу працю.
Нехай щира людська вдячність та повага буде найважливішою оцінкою діяльності, а любов та підтримка близьких і рідних зігріває ваші серця.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Селищний голова                                         Ірена ЛІСОВА