Встановлення новорічної ялинки

Дата: 19.12.2020 14:28

Фото без опису

Гарну традицію започатковано у нашій громаді минулого року: встановлення новорічноі? красуні-ЯЛИНКИ та продовження новорічно-різдвяних святкувань на святого Миколая. Знаємо, що святии? Миколаи? Чудотворець приносив подарунки і дітям, і дорослим. Звідси і народилась традиція 19 грудня, окрім звичних вітань і побажань, заи?матися благодіи?ництвом. Але наи?більша увага все ж цього дня дітям, адже вони найбільше цього чекають.

Отож сьогодні 18 грудня заяскравіла ялинка у центрі Гришковець і скликала дітеи? та дорослих з незмінною чудовою ведучою Оксаною Заводяною. Звичаи?но, умови карантинних обмежень не дали змоги зібрати усіх і влаштувати святкування традиціи?ні. Все ж мікс з віншувань, пісень, жартів і сам Миколаи? зі справжніми ангелами та зірочками влаштували вітання дітям початкових класів Гришковецькоі? гімназіі? та дітям, що потребують особливоі? уваги, з усіх сіл громади. Подарунки від спонсорів були приємною родзинкою свята. Подарунки біля ялинки підготовлено 400 діткам. Святкування розпочались. Нехаи? найкращі очікування збудуться!