До Вас, шановні діти

Дата: 10.02.2021 21:13

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській обл. звертається до Вас, шановні діти, щоб попередити лихо та не стати винуватцем пожежі, за збитки від якої доведеться розплачуватися батькам, не можна гратися з сірниками та запальничками будь то в будинку, сараї, на даху чи в підвалі. Пам'ятайте, що вистачає невеликого джерела вогню, щоб вмить спалахнула пожежа. У відсутності дорослих не користуйтеся побутовими електричними та газовими приладами. Потрібно знати, що вмикання в одну розетку за допомогою з'єднувачів декількох потужних електроприладів призводить до перевантаження електромережі і виникнення пожежі. Не кидайте з балкону запалені сірники, папір адже вони можуть потрапити на нижні поверхи і спричинити пожежу. Небезпечно користуватися петардами, ракетами, феєрверками та іншими піротехнічними виробами. Вони можуть потрапити на одяг або залетіти у вікно чи на балкон кварти і спричинити пожежу. Виходячи з приміщення, перевірте, щоб газові та електричні прилади були виключені.

В разі виникнення пожежі, не ховайтеся у кімнаті, шафі чи під ліжком - це дуже небезпечно. Необхідно негайно вибігти з квартири, повідомивши при цьому про пожежу батьків, сусідів чи інших дорослих і викликати пожежно-рятувальну службу по номеру "101". При цьому не забувайте про своїх братиків та сестричок, які можуть залишитися у квартирі. Якщо вони маленькі, їм потрібно допомогти покинути приміщення.

Головний інспектор Бердичівського МРВ

Управління ДСНС України у