Між Гришковецькою селищною радою та Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладено Меморандум про співпрацю.

Дата: 11.02.2021 16:06

Фото без опису

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до покладених на нього завдань розповсюджує інформацію у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, надає правові консультації та роз’яснення з правових питань, допомагає у складенні заяв, скарг до державних органів, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб всім громадянам України незалежно від їх матеріального або соціального статусу у суспільстві, а також надає допомогу у забезпеченні доступу послуг адвоката за рахунок держави для певних категорій громадян.

Певні категорії громадян можуть отримати наступні послуги адвоката за рахунок держави:

1. У разі, якщо особі необхідне здійснення представництва її інтересів у судах всіх інстанцій, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  2. У разі, якщо потрібно здійснити складання документів правового характеру для захисту своїх прав та інтересів у суді;

Які ж категорії клієнтів системи безоплатної правової допомоги мають право на отримання адвоката за рахунок держави?

1. Малозабезпечені працездатні особи (які не досягли пенсійного віку або не втратили працездатність) середньомісячний дохід яких не перевищує суму двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб;
  2. Пенсіонери або особи з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;
  3. Діти;
  4. Внутрішньо переміщені особи;
  5. Учасники бойових дій, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  6. Особи постраждалі від домашнього насильства;

Та інші особи передбачені ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.

За більш детальнішим роз'ясненням, Ви можете звернутися до Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за телефонами

(04143) 4-14-42, 068-291-90-18 або на номер контакт-центру безоплатної правової допомоги 0800-213-103.