Гурткова робота у закладах дошкільної освіти.

Велику увагу приділяємо вивченню й підтримці творчості маленьких. Відділ освіти вивчає організацію гурткової роботи у закладах дошкільної освіти Гришковецької об"єднаної територіальної, адже ДІТИ У НАШІЙ ГРОМАДІ ВАЖЛИВІ!

Гуртки різні і цікаві: «Природолюб»,«Від звуку до букви», «Таємниці театру», «Творчі пальчики», «Чудеса солоного тіста», «Квітка-семицвітка», «Вправні долоньки», «Грайлики-читайлики».

 

         Розвиваємо  вміння бачити і відчувати красу, привабливість кожного елемента довкілля, уміння милуватися і захоплюватись ним. Розвиваємо розуміння мови, слухову і зорову увагу та пам’ять, мовний слух. Виховуємо любов, гордість і шану до української мови. Створюємо стимулююче навчальне середовище наповнене незвичайно цікавими предметами,для проведення поглибленої роботи з навчання дітей читання за авторською методикою М.О.Зайцева Розвиваємо  дитяче мовлення абстрактне та логічне мислення, уяву засобами малювання,  асоціативно-образне мислення, творчі здібності. Виховуємо естетичні смаки дітей, наполегливість у досягненні поставленої мети, терпіння, та працелюбності.Розвиваємо творчий потенціал дитини, дитячу фантазії, творчу уяву. НАШІ ДІТИ НАЙКРАЩІ