Засідання виконавчого комітету селищної ради!

Дата: 19.03.2021 14:35

Фото без описуФото без описуФото без опису

19.03.2021 під головуванням Гришковецького селищного голови Ірени Лісової проведено засідання виконавчого комітету селищної ради. На засідання було винесено та розгянуто ряд питань, а саме:

1. Про проведення місячника з благоустрою та покращення санітарного стану в населених пунктах селищної ради.

2.  Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку 2021 року.

3.  Про комісію з питань захисту прав дитини Гришковецької селищної ради.

4.  Про надання дозволу гр. Кухтіній Тетяні Іванівні  на реєстрацію 2/3 частки спадкового майна (автомобіля), на своє ім’я, яке належить  малолітнім синам Кухтіну Івану Миколайовичу,15.09.2010 р.н. та

Кухтіну Матвєю Миколайовичу,03.02.2015р.н.

5.  Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька.

6.  Про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини Гришковецької селищної ради.

7.  Про  призначення відповідальних по догляду за братськими могилами, пам’ятниками.

8.  Про   надання шефської допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни та праці, сім’ям загиблих.

9.  Про  пошукову роботу.

10.  Про  черговий призов громадян України на строкову  військову службу у 2021 році.

11.  Про внесення змін до рішення № 25 від 29.01.2021 року.

12.   Про присвоєння адреси земельним ділянкам цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

13. Про перейменування вулиці в с. Хмелище.

14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.