Сьогодні вітали Вікторію Іванівну Пацевич, жительку с.Осиково, з її поважною датою - 95 років !!!

Дата: 02.04.2021 15:35

Зайшли у хату-скрізь лад і вправна рука дбайливої господині.
Приємно спілкуватись з ювіляркою, бо роки - лише свідки подій, а душа молода і сучасна, правда, інколи сил не вистачає на якісь вчинки, але мудрого слова, поради або просто розумного погляду, у якому весь життєвий досвід, Вікторія Іванівна ніколи не шкодувала: любить людей, тому й має довгий вік.
Так, побіліло волосся, не такі впевнені, ,як колись, рухи, трішки розійшлися подруги, але молодість, вона у душі квітує, продовжується в роді і благословляє щодень новий.
Бажаємо Вам, Вікторіє Іванівно, здоров’я, сил і щедрого тепла. І словами вірша: «Ангел, щоб у головах Тихо Вас будив зрання. І давав Вам натхнення на новий день, місяць, рік. Божих рясних Вам благословінь на весь життєвий вік!»
З днем народження, рідненька! Радіємо, що маємо до кого зайти зі щирими вітаннями і найпрекраснішими побажаннями!!! Фото без опису