Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу на переваги подання податкової звітності в електронному вигляді для платників податків: економія часу; постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства; автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено безкоштовний сервіс «Електронний кабінет платника», скористатись яким можливо цілодобово. За допомогою цього сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а сааме: отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Отримати безкоштовно електронні ключі можна в приміщенні Бердичівської державної податкової інспекції за адресою: м. Бердичів, вул. Богдана Хмельницького, буд. 24а, попередньо здійснивши запис на прийом за номером телефону (04143) 4-14-52.

 

 

                                                           Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області