Кілька років ув’язнення загрожує місцевому жителю за крадіжку чужого майна

Дата: 23.04.2021 12:57

Чоловік спокусився на чужий газовий балон з редуктором, проте залишитися непоміченим йому не вдалося. Його викрили оперативники, а слідчі оголосили про підозру у вчинені кримінального діяння.

До Бердичівського районного відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 38-річний місцевий житель. Чоловік розповів поліцейським про те, що упродовж трьох годин його відсутності вдома хтось пошкодив защіпку на хвіртці та викрав з обійстя газовий балон з редуктором пониження тиску.

Того ж дня, 9 квітня, працівники сектору кримінальної поліції встановили особу підозрюваного. Ним виявився 39-річний житель м. Бердичева.

Під час досудового розслідування чоловік розповів правоохоронцям, що поряд з домоволодінням заявника на нічийній території шукав металобрухт, нічого не знайшовши, вирішив забратись на чуже подвір’я. Викрадене майно відразу продав, а гроші витратив на алкоголь.

21 квітня слідчі Бердичівського районного відділу поліції оголосили чоловікові про підозру у правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Викрадене майно вилучене та повернуте власникові.

Наразі чоловіка перевірять на причетність до інших злочинів, скоєних на території міста та району.

За чинним законодавством подібні дії караються позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Бердичівський районний відділ поліції