Засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради!

Дата: 28.05.2021 15:50

Сьогодні  у приміщенні Гришковецької селищної ради відбулося засідання виконкому під головуванням селищного голови Ірени Лісової, на якому розглянуто низку важливих питань, необхідних для подальшої життєдіяльності громади.

На засідання заслухано звіти директорів Половецької, Старосолотвинської ЗЗСО 1-111 ступенів, Гришковецької гімназії  про роботу закладів за 2020-2021 навчальний рік. Про підготовку установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий  період 2021 -2022 рр. на території Гришковецької селищної ради.

Також розглянуті питання про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів  та об’єктів селищної ради до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду; встановлення опіки  та призначення опікуном Шилобрита Артура Івановича над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Фещуком Станіславом Артуровичем; встановлення графіків роботи закладів культури Гришковецької територіальної громади; впорядкування нумерації будинків; присвоєння адреси земельній ділянці цільового призначення для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка); затвердження  Актів обстеження зелених насаджень,  що підлягають видаленню та інші питання.