A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

До уваги платників податків! Чи мають право підприємці - спрощенці першої – третьої груп здійснювати продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях 20 літрів?

Дата: 09.06.2021 13:56
Кількість переглядів: 52

 

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до підпункту 291.5.1 пункту 291.5 статті 295 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці, які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп.

Такі платники мають право здійснювати виключно роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльність, пов’язану з роздрібним продажем пива, сидру, пері (без додання спирту) та столових вин.

Не мають права фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп здійснювати роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях місткістю 20 літрів та більше, а також оптовий продаж таких товарів незалежно від об’єму тари.

 

 

 

                                                           Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області             


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора