До уваги нотаріусів!

Дата: 20.07.2021 14:43

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує нотаріусам про необхідність надання  податковим органам щоквартальної звітності.

Звертаємо увагу, що звітність містить дані про посвідчені протягом звітного кварталу договори купівлі-продажу (міни) між фізичними особами, включаючи інформацію про ціну таких договорів та розмір сплаченого податку у розрізі кожного договору та має подаватися до контролюючого органу за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

Крім того,  нотаріуси по відношенню до своїх помічників, які перебувають у трудових відносинах з приватним нотаріусом, є податковими агентами та зобов’язані подавати до контролюючого органу за основним місцем обліку (своїм місцем проживання) Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, з розбивкою по місяцях звітного кварталу.

При заповненні розрахунку слід пам’ятати, що у рядку 032 «Кодифікатор адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад» зазначається код Кодифікатора адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад за місцезнаходженням платника податку на доходи фізичних осіб.