До уваги платників податків! Користуйтесь можливістю спілкуватися з податківцями дистанційно

Дата: 20.07.2021 14:43

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що переважну частину сервісів представники бізнесу та громадяни можуть отримати в сервісі ДПС «Електронний кабінет» (http://cabinet.tax.gov.ua).

Зокрема, цей віртуальний кабінет, надає можливість листуватися з органами ДПС, формувати та надсилати звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків, отримувати довідки й витяги, інформацію з реєстрів, підключати програмні РРО та багато іншого.

Також можна в режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, зокрема до відомостей про суми отриманих доходів і утриманих податків, стану поданої звітності та іншого.

Працює «Електронний кабінет» цілодобово й безплатно. Відкрита частина сервісу функціонує для всіх платників податків, увійти до неї можна як з персональних комп’ютерів, так і зі смартпристроїв. До закритої частини вхід здійснюється також з будь-яких гаджетів, однак лише за наявності електронного цифрового підпису.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області