З метою продовження реалізації загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Міністерством культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством охорони здоров’я України за підтримки міжнародних партнерів розроблено тематичні матеріали з метою інформування людей літнього віку та інших пріоритетних категорій населення щодо вакцинації проти  COVID-19. Зокрема, створено:

У зв’язку із вищевикладеним просимо Вас сприяти розміщенню цих матеріалів на офіційних вебсайтах місцевих органів влади, телеканалах, усіх доступних інформаційних платформах та у громадських місцях, у т.ч. в Центрах надання адміністративних послуг, на зупинках громадського транспорту, у громадському транспорті, комунальних закладах та ін. місцях у територіальних громадах Вашого району.

Фотозвіт про розміщення плакатів просимо надіслати на електрону пошту Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації obl_info@ukr.net до 23.07.2021.