засідання позачергової сесії!

Дата: 23.07.2021 16:14

В приміщенні Гришковецької селищної ради відбулася позачергова 11 сесія 8 скликання.

На  сесію винесені  питання, в ході обговорення  яких прийняті рішення, а саме:

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону №UA-PS-2021-06-30-000054-2.
  2. Про надання згоди на передачу основних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад у власність Бердичівській міській раді.
  3. Про укладення Договору суперфіцію на користування земельними  ділянками для будівництва будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Каштанова смт. Гришківці Бердичівського району Житомирської області.
  4. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення директору КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради.