Спартакіада присвячена до 30 річниці Незалежності України

Дата: 28.07.2021 16:00

У Гришковецькій  гімназії зібралися  на змагання з різних видів спорту команди з Бердичівського району.

Спартакіаду присвячено до 30 річниці Незалежності України. У змаганнях взяли участь  представники Гришковецької, Райгородоцької, Вчорайшинської, Ружинської, Бердичівської міської  територіальних громад та  збірна команда Бердичівської районної ради та районної державної адміністрації.

Учасників змагань привітали заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Катерина Вислоцька, заступник голови Бердичівської районної   ради Володимир Діхтяр та заступник голови Гришковецької селищної ради Сергій Маркусевич.

Сьогодні спортсмени мірялися спритністю у таких видах спорту як  шахи, шашки, настільний теніс, волейбол.

Як завжди було  цікаво  поспостерігати за командною грою. Жага до перемоги учасника кожної команди додавала справжнього спортивного смаку та жаги до перемоги.