Оголошуємо прийом заявок на участь у конкурсі краси «Міс Гришковецька громада 2021»

Дата: 06.08.2021 11:11

У конкурсі можуть брати участь дівчата віком від 15 до 25 років.

Дівчатам необхідно надати заповнену заявку-анкету (перший коментар до цього допису) та 1 фотокарточку в повний зріст до 15 серпня на адресу смт. Гришківці, вул. Червоний промінь, 4 (Гришковецька селищна рада, приймальня голови) або на електронну адресу grushkivci@ukr.net).

Конкурс краси проводиться в три етапи:

«Знайомство»: умови: дівчата-учасниці по черзі виходять на сцену та розповідають про себе. Форма одягу – українська вишиванка (готують учасниці конкурсу).

«Таланти»: умови: дівчатам-учасницям пропонується у довільній формі розкрити свої таланти на сцені (вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, розмовний та оригінальний жанри, театральне та циркове мистецтво тощо).

«Дефіле у вечірніх сукнях»: умови: дівчата-учасниці демонструють вечірні сукні (вбрання готує сама учасниця).

Усі учасниці конкурсу нагороджуються дипломами, сертифікатами та цікавими подарунками.

За додаткової інформацією звертатися за телефоном: 068 622 62 48 Наталія Ященко