Звертаємо Вашу увагу!!! Протидія незаконному обігу фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції!!!

Дата: 17.08.2021 10:51

Звертаємо Вашу увагу!!!

З метою протидії незаконному обігу фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 03.02.2021 №6541/63/1-20  та п.1 протоколу наради Кабінету Міністрів України від 15.02.2020 №6541/0/1-20, протокольного рішення засідання регіональної робочої групи з протидії нелегальному виробництву алкогольної продукції на території Житомирської області від 22.06.2021 просимо Вас, не залишатися байдужими та повідомляти про виявлені факти фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції до:

• Бердичівського ВП ГУ Національної Поліції у Житомирській області;
  • Бердичівської ДПІ ГУ ДПС
    у Житомирській області;
  • виконавчого комітету Гришковецької селищної ради;
  • старости Вашого округу.