Обласний фестиваль борошна «СТАНИШІВСЬКА ЖИТНИЦЯ»

Дата: 13.09.2021 15:00

Якщо запрошують у гості, то звісно треба їхати!!!

Особливо, якщо в один день в одному місці три визначних події -  ІІ обласний фестиваль борошна«СТАНИШІВСЬКА ЖИТНИЦЯ», 405 роківселу Станишівці і 5 років Станишівській громаді!

І ми там були! На людей дивилися і себе показували!!! Співали, танцювали, людей пригощали і самі частувалися!!!

І додому приїхали не з пустими руками!

Фолькльорний ансамбль пісні «Калини цвіт» (художній керівник Станіслав Пацевич) та народний аматорський танцювальний колектив «Полісянка» (художній керівник Наталія савчук) отримали дипломи учасників фестивалю, а працівники культури с. Журбинці  Леся Брижук і Наталія Доманська отримали диплом за ІІ місце у номінації «ПАЛІТРА ОСЕНІ» у конкурсі обжинкових вінків і Гран-прі фестивалю«КОРОЛІВСЬКИЙ СНІП»  конкурсу обжинкових снопів!!!

Дякуємо Станишівській громаді за день, наповнений яскравими приємними моментами і бажаємо миру, достатку і процвітання та запрошуємо до себе на гостину!!!