Міжнародна науково-краєзнавча конференція "Пам'ять нетлінна: Голокост на теренах нашого краю"

Дата: 14.09.2021 14:45

Бібліотекарі Гришковецької ТГ взяли участь у    Міжнародній науково-краєзнавчій конференції "Пам'ять нетлінна: Голокост на теренах нашого краю", приуроченої до 80-річчя пам'яті про безневинно знищене нацистами єврейське населення.

Є речі, які ніколи не зникнуть з людської пам'яті: події Голокосту на території України в 1941-1944 роках, Бердичівська трагедія єврейського народу під час Другої світової війни, подвиг праведників народів світу...

Збентежила серце балада про безневинно знищених, яку виконали учениці музичної школи. Особливо вразив та викликав багато дискусійних питань документальний фільм "Свидание с отцом". Згадуючи жахливу трагедію Голокосту, ми маємо зберегти пам'ять про ті страшні події, щоб не допустити повтору їх у майбутньому.

Конференцію було організовано краєзнавцями та істориками України, Німеччини та Ізраїлю.

А Гришковецька дитяча бібліотека отримала у подарунок чудову змістовну книгу з матеріалами конференції. Тож , хто бажає почитати, - запрошуємо до бібліотеки!