до уваги власників маломірних (малих) суден

Дата: 20.09.2021 16:29

Відповідно до  наказу МВС України від 10.04.2017 № 301 "Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України", рішення обласної ради  від 29 липня 2021 року № 189 "Про Правила користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Житомирської області", з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, повередження нещасних випадків з людьми на воді інформуємо власників маломірних (малих) суден та баз-стоянок про заборону користування маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час. Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового перебування населення підтримувати в належному стані рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.