Сьогоднішній день був насиченим та плідним,  адже в один день відбулося  засідання  чергової 13 сесії селищної ради та   засідання виконавчого комітету.

  На   черговій сесії  винесені та розглянуті  питання щодо затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нежитлових приміщень;  про внесення змін до бюджету Гришковецької селищної територіальної громади на 2021 рік;  передачу в оренду комунального майна (частини будівлі лазні), що знаходиться за адресою: с. Рея, вул. Миру, 18а шляхом проведення аукціону; врегулювання земельних відносин;  затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад на 2022 рік та інші важливі для громади  питання.

   На засіданні виконавчого комітету     затверджено    протоколу від 30.09.2021 року № 1 засідання комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та протокол № 4 від 30.09.2021 року засідання  комісії з питань формування пропозицій стосовно  потреби щодо спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.