Бердичівська ДПІ: До уваги платників податків, якими прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності!

Дата: 06.10.2021 16:35

Бердичівська ДПІ звертає увагу платників податків, якими прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності та по яких в Єдиному державному реєстрі внесено державну реєстрацію припинення, на необхідності проведення звірки щодо об’єктів оподаткування та, у разі їх наявності, подання повідомлення за формою №20-ОПП про закриття (відчуження).

Провести звірку даних та отримати практичну допомогу по заповненню вищезазначеного повідомлення можна в Бердичівській ДПІ за адресою: м. Бердичів, вул. Богдана Хмельницького, 24а, зал №1.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області