З 5 січня 2022 року розпочався прийом документів для бажаючих стати поліцейськими Бердичівського районного відділу поліції.

 

На першому етапі відбору усі бажаючі можуть заповнити онлайн-анкету та подати відповідні документи. Він триватиме до 3 лютого 2022 року.

 

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення можна на офіційному веб-сайті системи відбору кадрів Національної поліції України.

 

Відтак нині розпочався конкурсний процес заміщення 3 вакантних посад у Бердичівському районному відділ поліції: 1 – поліцейського сектору реагування патрульної поліції (молодший склад поліції) та 2 – дільничних офіцерів поліції (середній склад поліції).

 

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

 

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання у квітні 2022 року.

 

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися до Бердичівського районного відділу поліції за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67 (каб. 21 або 31) або направити листа на електронну скриньку [email protected].

 

Бердичівський районний відділ поліції