В бібліотеці с Никонівка відбувається книжкова вставка  "Любов до книг — найбільша нагорода"

Дата: 14.02.2022 14:14

В бібліотеці с Никонівка відбувається книжкова вставка  «Любов до книг — найбільша нагорода. Це надихає, збуджує, заспокоює і дає безмежні знання про світ і безцінний досвід.

Це моральне світило».

Елізабет Хардвік.

Також відбулося заняття клубу "Маленьких майстрів" . Виготовлення Валентинов до дня Закоханих ??????

Життя без кохання,

Життя без любові

То небо без сонця,

То небо без зборів.

Життя не можливе,

Життя не існує,

Коли наше серце

Любові не чує.

День святого Валентина-свято романтики,кохання та ніжності.

Традиція святкування 14 лютого з'явилася в нашій країні не так давно.А от в Європі день усіх закоханих святкується вже не перше століття й має дуже романтичну історію походження.

Саме в цей день закохані висловлюють свої щирі почуття і обмінюються подарунками,влаштовують романтичні сюрпризи.

Скаківська сільська бібліотека до свята підготувала викладку літератури:"З любові починається життя"на якій представлені твори присвячені коханню,а також своє тепло і любов до поезії дарували читці,які читали вірші українських поетів.

Кохайте та будьте коханими.