Презентація державних грантових програм

Дата: 14.09.2022 16:53

Фото без опису15 вересня о 16:00 відбудеться презентація державних грантових програм для садівництва, ягідництва, виноградарства та  тепличного господарства.

Мета такого мітапу – надати пояснення, уточнення та рекомендації усім, хто цікавиться подачею грантів на теплиці та сади.

Учасники заходу дізнаються про умови та механізм подачі заявок для участі в грантових програмах.

Спікери розкажуть про найпоширеніші помилки в оформленні документів та як їх уникнути. А також сформують узагальнений портрет успішного отримувача.

Буде детально окреслено процедуру прийняття рішень за проектами Мінагрополітики (критерії оцінки проектів, які фактори найбільше впливають на кінцеве рішення надавача гранту).

Крім того, кожен, хто долучиться до онлайн-події, отримає лайфхаки та практичні поради для подачі заявки на гранти.

Спікери заходу:

Марія Дідух, координатор групи експертів з питань впровадження програм підтримки у сільському господарстві Мінагрополітики;

Антоніна Кутова, консультант програми USAID АГРО, керуючий, партнер Pro Capital Investment.

Реєстрація безкоштовна (обов’язкова): https://bit.ly/3KZJkEQ.

Довідково: мітап проводиться за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, що виконується компанією Chemonics