Матеріали про права споживачів від Уповноваженого Верховної Ради України стосовно придбання через державний інтернет-магазин "ДроваЄ"

Дата: 01.11.2022 10:51

Фото без описуФото без описуФото без опису

У зв’язку з численними зверненнями від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання Уповноважений Верховної Ради України з прав людини підготував інформаційні матеріали про права споживачів на придбання через державний інтернет-магазин «ДроваЄ».

Таке рішення дозволить забезпечити енергетичну стабільність населення на період напруженої ситуації на енергетичному ринку нашої держави внаслідок військової агресії рф проти України.

Лісгоспи вже почали здійснювати заготівлю паливних дров для населення.

??Щоб купити дрова потрібно:

1? Зайти на ресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.

2? Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.

3? Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.

4? Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

#Інфо