Новорічна казка для дошкільнят

Дата: 23.12.2022 09:44

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, закладу дошкільної освіти, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Голова селищної ради Ірена Лісова та секретар ради Галина Литвиненко відвідали новорічне свято та подарували дошкільнятам різноманітні іграшки та розвивальні ігри.

До привітань долучився директор СТОВ "Урожай" Покотило В'ячеслав Володимирович.

Педагогічний та батьківський колективи, а також діточки Гришковецького ЗДО "Сонечко" висловлюють найтепліші слова подяки за подарунки, за вашу підтримку та подароване дітям свято.