Школа підтримки малого та середнього бізнесу

Дата: 02.02.2023 08:36

Фото без описуВ м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року буде реалізовуватися проект школа підтримки малого та середнього бізнесу.

Три кращі учасники зможуть отримати грант в розмірі 1500 євро на власну справу.

Проект реалізовується за підтримки MTÜ Mondo Real Ukrainians та Improve yourself

Участь в проекті безкоштовна. Іногородні учасники забезпечуються житлом в м. Житомирі на період навчання. Внеском учасників буде вважатися оплата проїзду до місця навчання та харчування під час проекту.

На кого розрахований проект:

- жінок та чоловіків з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО), які мають бізнес-ідеї ;

- діючих ФОП з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО);

Учасники будуть обиратися на підставі анкетування та співбесіди. Обраним учасникам зателефонує координатор та узгодить дату співбесіди.
Кожен учасник, який відвідав 90% усіх занять і виконав 75% усіх домашніх завдань, зможе взяти участь в конкурсі бізнес-планів і отримати грант в розмірі 1500 євро* на розвиток свого бізнесу.

Посилання на анкету учасника: https://bit.ly/3DyzozM