22 лютого Проєкт USAID «Економічна підтримка України» проведе онлайн-майстерню для представників бізнесу з пошуку грантів на розвиток бізнесу та заповненню грантових заявок на них.

Під час навчання ви отримаєте навички користування грантовим еКалендарем для пошуку бізнес-грантів та «Грантів у смартфоні», зможете визначити вимоги та умови отримання грантів для бізнесу від різних донорів, зрозумієте особливості заповнення заявки на грант. Також через практичний досвід дізнаєтесь, як правильно сформулювати бізнес-ідею та підготувати бізнес-план та кошторис відповідно до вимог конкретного донора. Майстерня покликана надати учасникам розуміння послідовності кроків та алгоритму дій із залучення та реалізації грантових коштів.

Ви можете прийти з підготовленою бізнес-ідеєю, щоб пропрацювати її на майстерні з досвідченими менторами та сформувати уже першу версію заявки на майбутній грант. У подальшому передбачається консультативна підтримка таких учасників менторами перед подачею заявки донору.

Зареєструватися на майстерню можна за посиланням https://forms.office.com/r/NHQXQk39A3. Реєстрація відкрита до 15 лютого. Кількість учасників обмежена.

Онлайн-майстерня відбудеться за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка України" та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.