10 генераторів та 9 пічок: допомога від Фонду Міжнародної Солідарності

Дата: 22.02.2023 08:40

Гришковецька громада отримала допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у вигляді 10 генераторів та 9 пічок загальною вартістю 33 313,63 злотих:
Фото без опису- згідно договору дарування гуманітарної допомоги Nr 2023/02/08/U6/B2-Hryszkowiecka загальною вартістю 10 320,00 злотих отримали генератори 3.5 кВт - 6 шт.

_________________

«Фонд Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.»

Фото без опису- згідно договору дарування гуманітарної допомоги Nr 2023/02/08/U5/WD-Hryszkowiecka загальною вартістю 22 993,62 злотих отримали: генератори 5.5 кВт - 2 шт. вартістю 6715,80 злотих, генератори 8 кВт - 2 шт. вартістю 9569,40 злотих, пічки - 9 шт. вартістю 6708,42 злотих, димова труба - 9 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień), коліно до димоходу - 9 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień).

______________________

Даний проєкт співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Вся ця допомога є важливою для забезпечення безперебійної роботи в період надзвичайної ситуації старостинських округів, закладів освіти, пунктів обігріву, пунктів «Незламності», укриттів та прихистку.

Генератори призначені для:

- пунктів обігріву Скаківського, Никонівського, Половецького старостинських округів;
- укриттів с Гальчин, смт Гришківці;
- прихистку в с Никонівка;
- Гришковецького  закладу дошкільної освіти «Сонечко»;
- укриття Гришковецького ліцею;
- пункту "Незламності" в смт Гришківці;
- Гришковецької селищної ради.

Пічки для:
-  укриттів в с Никонівка, с Гальчин, смт Гришківці;
-  укриттів Половецького та Гришковецького ліцеїв;
-  укриттів Старосолотвинського ліцею;
-  пункту обігріву Старосолотвинського старостинського округу.

Гришковецька громада дякує за підтримку та допомогу у період повномасштабного вторгнення росії на територію незалежної України.