Як зберігати тепло вдома під час довготривалих відключень електроенергії та в цілях економії

Дата: 02.03.2023 08:53

Фото без опису📍 Не закривайте радіатори шторами та жалюзі, не заставляйте меблями чи іншими речами — так втрачається до 20% тепла.

📍 Заклейте щілини у вікнах — збережете до 40% тепла.

📍 Наклейте фольгу на обидві сторони ДСП та розмістіть на стіні за батареєю. Це підвищить тепловіддачу радіатора на 20% та на 4% зменшить витрати на опалення.

📍 Провітрюйте приміщення, відкривши вікна навстіж на 10–15 хвилин. Якщо залишити вікна ледь відкритими на довгий час, втрачається тепло та слабко доходить свіже повітря.

📍 Закривайте двері під'їзду та між кімнатами, якщо перебуваєте лише в одній.

ℹ️ Ця публікація створена в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується ГО Internews Ukraine спільно з ДСНС України за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні