24 квітня, працівники Благодійного Фонду "Карітас Бердичів УГКЦ" відвідали с. Никонівку Гришковецької територіальної громади.

Дата: 25.04.2023 09:35

Саме в селі Никонівка, після евакуації із зони активних бойових дій, було розміщено для проживання 34 особи.

👉Участь у візиті взяли фахівці мобільного Кризового центру, який включає соціальних працівників, психолога та кейс -менеджера.

В рамках візиту, було надано продуктові набори та абонементи для отримання комплексних обідів.

Сім'ї з неповнолітніми дітьми додатково отримали гігієнічні набори, дитяче харчування та солодощі.

👉Фахівці Благодійного Фонду зібрали першочергові запити від переміщених осіб та опрацювали конкретні кроки на шляху їхньої реалізації.

Таким чином , зазначені особи зможуть отримати реєстраційні документи, послуги банку та правовий супровід у відновленні втрачених документів.

🤝Благодійний фонд висловлює слова вдячності працівникам Гришковецької ТГ та голові Ірені Лісовій за співпрацю!