Привітання селищного голови з Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 12:49

Шановні працівники медичної галузі України

Селищний голова Гришковецької територіальної громади - Ірена ЛІСОВА від імені всього колективу Гришковецької селищної ради щиро вітає вас з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Не вистачить всіх подяк на світі, щоб висловити вам шану і подяку за вашу самовідду працю, чуйні серця, а вилікуване здоров'я та за життя, що були врятовані завдяки вам

Роль медичного працівника неможливо переоцінити, оскільки вона завжди є важливою та надзвичайно необхідною.

Наші захисники рятують нас від віроломних нападків агресорів, яких ми можемо бачити та надавати відсіч, а наші чуйні працівники рятують нас від того, що неможливо побачити.

Кожен лікар розуміє: здоров´я суспільства залежить від професійності , порядності та його душевної доброти.

Сьогодні чимало українських медиків змушені виявляти не тільки гуманізм, але це й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій , де рятують поранених військових , надають допомогу місцевим мешканцям , волонтерам і всім, хто не байдужий до долі нашої землі.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Щиро бажаємо вам здоров´я, щастя, безхмарного, мирного, переможного українського неба!

Слава Збройним Силам України, слава нашим медичним працівникам!

З повагою,

селищний голова